Krajalnica mandolina

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy również przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasy Krajalnica została zrealizowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i produkcję maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica jest też zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale jak uważa się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.